Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EKSTRA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 19 јун. 14:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

POVOLNO STAN VO AERODROM 89 900 EUR
Novogradba stan vo Кisela voda  Promotivna cena 47 100 EUR
Prazen stan kaj Simpo 150 EUR
Nov stan vo Debar Maalo 68 400 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Простории
Канцеларија
Se izdava deloven prostor od 70m2 pogoden za kancelarii, prostorot e organiziran vo 3 kancelarii od koi ednata e od 30m2, sleduva i parking, se naoga vo blizina na Posta.
Evidenten broj 5005
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
Stan od 83m2 vo Kisela Voda 77 000 EUR
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3, POGODEN ZA STUDENTI 190 EUR
KUKA VO TAFTALIDZE KAJ KATASTAR 250 000 EUR
Ubav stan vo Cair eftino 44 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации