Оглас од претпријатие Објавени: дек. 09 2020 12:08

Se izdava Fleksibilen Kancelariski Prostor od den

Објавени: дек. 09 12:08
Прегледи: 90
Se izdavaat privatni kancelarii so privatna terasa i toalet.

Fleksibilno resenie za vasite potrebi za deloven prostor, koe ovozmozuva zgolemena produktivnost vo tivka okolina nadvor od vasiot dom, pritoa pocituvajki gi site bezbednosni i zdravstveni merki.

Uzivajte vo site povolnosti na eden hotel dodeka rabotite!

Kontaktirajte ne za povekje informacii na 071411904 ili na email: info@hotelalexandar.mk
Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации