Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN 75m2i5m2 PRIZEMJE TAFTALIDZE BUL P ODREDI

90 000 ЕУР

120 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Real estate DOMA DOM 16 јул. 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1142 Огласи во продавницата

EXTRA UREDEN TROSOBEN STAN 86m2 VODNO 500 ЕУР
NAMESTEN 3 SOBEN 70m2 NA VODNO -
  3 SOBEN STAN 56m2 KAPISTEC 65 000 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 60m2 KAJ SOBOREN HRAM 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Sifra 17 024
SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 75M2 + 5M2 = 80M2 NA PRIZEMJE DO FAKULTET ZA TURIZAM I MENAGMENT . POGODEN ZA NOTAR,ADVOKAT,ORDINACIJA !
CENA PO DOGOVOR !
077 705 108
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1142 Огласи во продавницата
SE IZDAVA EXTRA STAN KAT OD KUKA 90m2 NA VODNO 400 ЕУР
NOV 3 SOBEN 75m2 4-KAT PRAZEN TAFTALIDZE 1 250 ЕУР
NAMESTEN TROSOBEN OD 65m2 VO D.MAALO VARDAR MEBEL 350 ЕУР
NOV PRAZEN 135m2 cetvorosoben MLECEN -TAFTALIDZE 500 ЕУР
Кон почеток