Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 160m2 vo Kapishtec

250 000 ЕУР

Се продава од: Небојша Здравковиќ 17 мар. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Се продава деловен простор (4 канцеларии, тоалет-WC, чајна кујна и магацин) 160м2 во Капиштец, Скопје. Обезбеден влез за магацин од две страни. Обезбедени паркинг места со рампа. Канцелариите се обезбедни со видео камери, аларми за провала и против пожар.
Небојша Здравковиќ
070-206576
Leaflet
Кон почеток