Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelarija novogradba vo Vlae

55 000 ЕУР

Се продава од: Филип Димитровски 23 фев. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава канцеларија новоградба во сутерен во мини зграда во Влае. Канцеларијата е со вкупна површина од 83м2 со целосно опремена кујна, соба за состаноци и главна соба од окенски тип. Канцеларијата има инсталиран систем за подно греење на вода.
Цена 660 EUR/m2
Филип Димитровски
0038975440685
Кон почеток