Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor Taftalidje kaj City M

0 МКД

Се продава од: Vesna 08 мар. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Простории
Канцеларија
Delovniot prostor e renovirana i adaptirana baraka za delovno rabotenje vo neposredna blizina na City mall, OU Komenski i Jahja Kemal.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации