Македонски | Shqip | English |

Sovremen deloven prostor vo Kozle

Се продава од: Владимир Цветиновски 27 јан. 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

380 000 ЕУР

Адреса: Козле бр.8
Површина: 310 m2
Локација: Карпош, Скопjе
Простории : Канцеларија
Се продава убаво уреден деловен простор и паркинг .
Нема посетени огласи
Кон почеток