Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Deloven prostor kancelarija vo Kozle

31 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Novel Nedviznosti 29 ноем. 15:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2555 Огласи во продавницата

Se izdava nov 3 sob namesten stan Crnice 520 EUR
Stan na dve nivoa 66m2-Kapistec 56 000 EUR
Se izdava nov namesten stan Kozle 250 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan-Centar 250 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Sifra N0182
Se prodava deloven prostor-kancelarija vo Kozle, sproti benzinskata. Prostorot raspolaga so povrsina od 32m2 na mezanin, otvoren prostor, 1toalet.

Cena: 31.000 Evra

www.novelestate.com
Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
  Online
078-45 49 15, 02-324 11 54
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2555 Огласи во продавницата
Se izdava 2-soben namestan stan vo Centar 250 EUR
2 soben stan od 43m2  vo gradba vo Kapistec 56 000 EUR
Se izdava namesten stan do Univerzalna sala 66m2 500 EUR
Se izdava 2 sob namesten stan Debar Maalo 250 EUR
Кон почеток