Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Centar

75 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 04 мај 11:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2 Soben stan vo Taftalige 1 44 000 EUR
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 57 000 EUR
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR 250 EUR
2SOBEN STAN VO KARPOS 3 46 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Простории
Канцеларија
ВО БЛИЗИНА НА РОМАНСКАТА АМБАСАДА СЕ ПРОДАВА ЛОКАЛ ОД 22М2 + 60М2 МЕЗАНИНСКИ ПРОСТОР СО 3 ПРОСТОРИИ , СО ВНАТРЕШНО ПОВРЗУВАЊЕ, ДВА САНИТАРНИ ЧВОРА, ИЗЛОГ,
ПРАЗЕН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. Ш.676
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470 , 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO KISELA VODA 52 000 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 200 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KARPOS 3 200 EUR
3 sobni novi stanovi 57 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации