Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

LUKSUZNI KANCELARII VO NOV OBJEKT KARPOS 3

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 06 јул. 10:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Шифра :24306
Се продава канцелариски простор во нов објект Карпош3 . Просторот е со квадратур од 160м2- прв кат, на едно ниво , сала за состаноци, отворен дел ,2 тоалети, чајна кујна.
Просторот се продава веке изнајмен на 2 години со опција за продолжување.
Обезбеден паркинг за 3 возила.
тел:071/244-331
АСТОРИА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/244-331
Кон почеток