Оглас од претпријатие Објавени: јун. 21 2022 11:31

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КАПИШТЕЦ

ЕУР

Објавени: јун. 21 11:31
Прегледи: 207
Се продава деловен простор во Капиштец од 37м2 – дуќан – канцаларија со фирма кираџија (месечен закуп 220 евра плус ДДВ).Влезен дел со долно ниво 25м2 и галерија 12м2, со чајна кујна и ВЦ.

Цена: 500000 евра
Шифра: 555/657
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации