Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Park Fontana deloven pros prizemje za KANCELARII

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 10 апр. 09:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Izdavam stan pozadi UNIVERZALNA CENTAR 0 МКД
Stan vo Karpos 3 0 МКД
Se izdava nov prazen stan so kujna od 60m2 280 ЕУР
KOZLE trosoben 56 NOV MINI ZGRADA 65 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
sE IZDAVA STAN NA PRIZEMJE ZA KANCELARII.
kOMPLET RENOVIRAN PRAZEN
I DO SEGA BESE KANCELARIJA
MNOGU DOBRA LOKACIJA

075-366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN OD 85M2 VO TAFTALIDZE 2 0 МКД
KOMPLET RENOVIRAN STAN OD 60m2 VO TAFTALIDZE 0 ЕУР
Taftalidze  2 spalni NOV so imoten list 67 000 ЕУР
CENTAR kaj Ramstore ODLICEN TROSOBEN stan 64 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации