Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo centar na Veles od 126m2

Се продава од: Цане 20 јан. 09:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Велес
Простории
Канцеларија
126 m2 во строг центар на Велес, во Сутерен.
Може да се направи физичка делба на две половини.
Деловниот простор има: два водомери, две електрични броила и два санитарни јазли.
Цане
070-351-234
Leaflet
Кон почеток