Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SE IZDAVA MAGACIN I POLOVNI MASINI KON

0 ЕУР

Се изнајмува од: Dimitar Вчера 10:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Простории
Магацин
Pocituvani,
Izdavame magacin od 800 m2 na 2km od centarot na Gevgelija. Magacinot e so spremen pogon za sienje samo bez masini.Dopolnitelno ima kancelarija, trepezarija so povrsina od 60 m2.Isto taka vrsime prodazba na konci za sienje ASSOS, DELFINI(novi/polovni), polovni stolici, masi. Cena po dogovor
Dimitar
070/878721
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации