Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava deloven prostor vo Kocani

0 МКД

Се изнајмува од: Martina Денес 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кочани
Простории
Магацин
Се издава нов деловен простор на супер локација, во Индустриската зона во Кочани. Објектот има 2700м2, на два ката, исто и слободен простор за канцеларии кој може да се прегради, енергетски ефикасен, со повеќе пристапи и влезови од сите четири страни. Околу објектот е асфалтирано, има повеќе паркинг места. Може да се искористи за различни бизниси. Граден по Европски стандарди и енергетски ефикасен.
Повеќе информации 📞078-410-265
Martina
078410265
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации