Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov moderen i luksuzen objekt

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Aleksa Stanovi Денес 14:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Простории
Магацин
Се издава нов екстра модерен и луксузен деловен објект во Индустриската зона во Кочани.
Обејктот е изграден по највисоки европски стандарди,
• енергетски ефикасен,
• со лесен пристап за секаков вид на возила и камиони,
• влезови четири страни
• огромен број на паркинг места.

Објектот може да се прегради според вашите потреби и да се користи за различни бизниси.
За подетални информации слободно контактирајте не на
📞 078-410-265
Aleksa Stanovi
078410265

Aleksa Stanovi

3 Огласи во продавницата
ALEKS STANOVI 0 ЕУР
Se iznajmuva industriski objekt vo Macari 0 МКД
Кон почеток