Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam Magacin vo Lisice 500 m od posl 5 i 15

210 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: igor 10 фев. 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Магацин
Iznajmuvam Magacin vo Lisice 500 m od posledna avt.stanica 5 i 15.Magacinot e 110 m2. Odlicen pristap!
Leaflet
Кон почеток