Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO NOVO LISICE

140 МКД /месечно

Се изнајмува од: Goran 12 дек. 07:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Простории
Магацин
Издавам магацински (деловен) простор со опремена канцеларија со телефон и интернет.
Објектот е со пристап на главна улица во близина на последна автобуска станица (5ка,15ка Н.Лисиче).
Висината на магацинот е 3метри,со тоалет.
Leaflet
Кон почеток