Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven objekt vo Butel

2 500 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Katerina 11 дек. 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Простории
Магацин
Cе изнамува деловен објект од 1200м2 приземје, два спрата и магацин, обкетот има товарен лифт.
Се наоѓа на 300м од обиколница, поседува сопствен паринг простор. Објектот се наоѓа на главна улица пред населбата Радиашни.
Погоден за
- чување секаков вид на роба
- шивални
- канцелариски простор
- користење како деловен објект
Katerina
070217459
Leaflet
Кон почеток