Објавени: мар. 30 2022 09:15 Моментално гледате: 1

Se izdava magacinski prostor od 400m2

Објавени: мар. 30 09:15
Прегледи: 1975
Моментално гледате: 1
Се издава дел од објект, прв спрат, со површина од 400м2. Недвижноста е погодна за различа производствена и трговска дејност и истата може да се прошири и адаптира според потребите. Објектот е со регулиран со имотен лист и сите останати потребни документи, сместен на одлична локација која е погододна за повеќе намени како: изложбен салон, деловен простор, магацин, стовариште, работилница, производствен погон и слично.
Градбата е довршена во 2015та година според сите последни стандарди за градба на објекти од овој тип. Се наоѓа на ул.„Боца Иванова’’ бр.11 во Бутел 1, на само 3км од обиколница (А2) и Качанички пат, во високо развиена индустриска зона.
Внатрешна корисна површина од 400м2 простор, но и дворно место со површина од 2000м2. Објектот има пристап за утовар и растовар со шлепер, вилушкар и останати товарни возила.
Просторот е простран, висок, широк и светол. Висината е 4.5м, има хидро изолација, ПВЦ прозори, термичка фасада и инсталација која овозможува лесна пренамена во било која дејност.

Во склоп на спратот има 2 посебни канцелариски делови.

Телефон за контакт 070 21 99 65
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации