Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Magacin vo Gazi Baba

Се изнајмува од: Zoran 29 ноем. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Простории
Магацин
Се издава магацин 100 м 2 до школото Михајло Пупин
Leaflet
Кон почеток