Оглас од претпријатие Објавени: мај 05 2021 12:26

Se izdava magacin 400m2 so kancelarii

Објавени: мај 05 12:26
Прегледи: 184
Se izdava nov magacin od 400m2 , so 2 kancelarii i toalet.

Lociran vo kompleksot Karaorman, objektot e so odlicna infrastruktura I pristapnost kon glavnite patni zoni.
Zagarantirana bezbednost, so 24/7 fizicko obezbeduvanje i video monitoring.

Dopolnitelni uslugi: organiziranje na transport i manipulacija na roba, cuvanje na roba pod carinski nadzor i carinsko zastapuvanje.

Odobrenijata od nadlezni institucii za: skladiranje hrana vo atmosferski uslovi, sanitarni produkti, lekovi i tipovi na ADR stoka.

Za povekje informacii: 070742504 i 072210022

Vasiot uspeh e nasa odgovornost!
Опис на линк

KARO Real Estate

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Изградба и издавање на сопствени деловни објекти.
Pero Nakov 144 070742504 https://karaorman.com.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации