Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava magacinski prostor

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: INTERPLAST 19 јун. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Простории
Магацин
Se izdava magacinski prostor od 730 m2 na prv sprat na ul. 1638 br.36 vo blizina na kvantaski pazar.

kontakt 075 266 990
INTERPLAST
075 266 990
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации