Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava magacin na skopski saem 6 hala prizemje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: СКОПСКИ САЕМ 09 мар. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Магацин
Се издава магацински простор на Скопски саем, со површина од 407 м2, во 6 хала, на приземје, со рампа за утовар/истовар, висина од 6.5 до 8 метри, со 4 канцеларии (2 приземје и 2 на спрат).
24 обезбедување, со безбедносни и сигурносни системи, паркинг.
Цена по договор.

Иво Ивановски
Скопски саем
тел: 3 218 377
моб: 070 254 953
email: ivanovski@skopjefair.com.mk
СКОПСКИ САЕМ
023218377
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации