Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva industriski objekt vo Macari

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Aleksa Stanovi 08 авг. 14:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Магацин
Се изнајмува ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАН индустриски објект на атрактивна локација, ул. Перо Наков во Маџари(бивши објект на Типо), граден по највисоки ЈУ стандарди.

Објектот располога со одлична инфраструктура на парцела од 26.000м2. Објектот поседува 7.500м2 магацински простории, со висина од 7 до 10метри сопствен паркинг со голем број на паркинг места, паркинг за камиони, рампи, асфалтиран прилаз за камиони околу целата хала.
Објектот поседува ЛУКСУЗНА управна зграда со 35 канцеларии од различна големина на вкупна повшина од 1.000 m2 .

Главни карактеристики на објектот:

-Реновирани административни простории 1000m2 : Управна зграда, комплетно реновирана 100% нов екстериер.( Луксузен влез од гранит

-Одлична инфрастуктура, земјиште 26.000 м2

-Одлична локација

-Хали со индустриска висина 10м. Со одлична изолација и покрив со алуминиумски панел

-Средна хала со 2600m2, спуштен плафон со канално ладење и греење (со цилери)

-Кружно движење за товарни возила

-Магацинските простории со лесен пристап за секаков вид на камиони и возила.

-Модерни рампи за утовар и истовар

-Голем број на паркинг места за патнички и товарни возила

-Соствен трансворматор за струја (1000kw)
-Сопствен бунар за вода
-Сосптвена служба за обезбедувањеЗа детални информации слободно контактирајте не на телефонскиот број 078410265

Aleksa Stanovi
078410265
Leaflet

Aleksa Stanovi

3 Огласи во продавницата
ALEKS STANOVI -
Se izdava nov  moderen  i luksuzen objekt -
Кон почеток