Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

MAGACINI 1000m2 И 2000m2 VO VIZBEGOVO

4 000 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 28 ноем. 15:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата

Se iznajmuva stan vo kuka pozadi Univerzalna Sala 450 ЕУР
DUPLEKS STAN VO CENTAR 800 ЕУР
STANOVI VO IZGRADBA NA ODLICNA LOKACIJA -
Trosoben stan 56m2 vo Centar 58 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Магацин
Се издава магацински простор 2000м2 во индустриска зона Визбегово, со канцеларии и голем паркинг.

Цената за изнајмување изнесува 2еур / м2 + ДДВ.

Магацинскиот простор има можност и да се поддели на 2 магацински простора по 1000м2, по цена од 2.5еур / м2 + ДДВ.
Property One
  Online
078306083
Leaflet
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата
Nov i moderen stan vo Centar 550 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 283M2 POZADI RUZVELTOVA 1 700 ЕУР
Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Aerodrom 250 ЕУР
Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Centar 250 ЕУР
Кон почеток