Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Magacinski prostor garaza vo Taftalidze

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Branko 04 фев. 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Магацин
Izdavam magacinski prostor (garaza)vo Taftalidze 105m2
Leaflet
Кон почеток