Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 24 ноем. 11:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA NOV STAN VO CENTAR 0 МКД
PLAC ZA BENZINSKA PUMPA NA ODLICHNA LOKACIJA 0 МКД
NOV KANCELARISKI PROSTOR SO DVOR 900 ЕУР
Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Centar 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Магацин
https://propertyone.mk/

ID6169W

Се изнајмува магацин во Визбегово со вкупна површина од 1400м2.

Објекетот располага со канцелариски дел на приземје и спрат со вкупна површина од 650м2 и магацин со површина од 750м2 кој што располага со кружен паркинг и рампа.

Warehouse for rent in Vizbegovo with a total area of 1400m2.

The building has an office part on the ground floor and first floor with a total area of 650m2 and a warehouse with an area of 750m2 which has a circular parking and ramp.
Property One
  Online
078259681 / 078249488
Leaflet
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата
Plac na ekskluzivna lokacija 0 МКД
Se izdava stan 58m2 vo Taftalidze 55 000 ЕУР
DUKAN VO TAFTALIDZE 1 480 ЕУР
ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO VLAE 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации