Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava servis

0 МКД

Се изнајмува од: Nazif 07 мај 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Простории
Магацин
Se izdava servis magacin novoproektirana lepenec 120 kvadrat visok 4 metra Ima 2 vrati za Kamion kombe poseben vlez voda struja cena po dogovor 078 388 002 ziko
Leaflet
Кон почеток