Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva magacinski prostor

Се изнајмува од: Igor 09 фев. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Магацин
Se iznajmuva magacinski prostor vo zlokukani na glavna ulica pogoden za skladiranje na sekakov vid na roba
Leaflet
Кон почеток