Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor moze i kako magacin da se koristi

0 МКД

Се изнајмува од: Todevska Lucija 08 јан. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Простории
Магацин
Deloven prostor vo novoizgradena zgrada moze i kako magacinski prostor da se koristi.
Todevska Lucija
075329383
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации