Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava objekt vo industriska zona Pintija

Се изнајмува од: Роберт 23 јан. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава објект во индустриска зона Пинтија, објектот е на самата главна улица и со површина од 4000м2 и асфалтиран паркинг простор од 3600м2.

изложбен-продажен салон-220м2 x 3еур.
магацин-2500м2 х 2еур.
канцеларии-1050м2 х 2,5еур.
сала за презентации-200м2 х 2,5еур.
паркинг простор-3600м2

*(Објектот е делив)
Роберт
070204401
Кон почеток