Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prostor pogoden za magacin nasproti OHIS

Се изнајмува од: Никола 23 фев. 22:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам простор погоден за магацин или работилница наспроти ОХИС, на самиот булевар Борис Трајковски, 233м2.
Висина на влезот е 2,67 метри, а најниска точка на внатрешноста 2,95 метри.
тел.за контакт:
075/352-566 Ефто
075/544-463 Никола
Никола
075544463
Кон почеток