Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Magacinski prostor vo Saraj

0 МКД

Се изнајмува од: zibo 02 септ. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Сарај, Скопjе
Простории
Магацин
Izdavam Magacinski Prostor Vo Industriska Zona Saraj
so podrum od 250m2 i Prizemje 250m2
Plac Pred Objektot 500m2
Objektot e Pogoden za Sekakva Namena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации