Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Magacin i kancelarii vo Vizbegovo 1153m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

PREKRASNA KUKA 326m2 VO BARDOVCI 0 MKD
POVOLNO - STAN VO KARPOS 1 61 000 EUR
Se izdava stan 45 m2 vo Kisela Voda 0 MKD
ODLICNA KUKA VO TAFTALIDZE1  450M2 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Магацин
IZDAVAME I PRODAVAME !!!! deloven objekt od 1153m2 na plac od 1088m2 vo Vizbegovo.Objektot se sostoi od 650 m2 magacin i 500m2 kancelariski prostor na 3 nivoa.
Prizemje: 2 kancelarii i magacin od 450m2,dva sanitarni cvora, cajna kujna.
Prv kat:Priemen del, 4 kancelarii,2 toaleta,cajna kujna.
Vtor kat: direktorska kancelarija + apartman ,kancelarija okeanski sistem povrzan so magacin od 200m2.
Prostorot ima pristap za sleper,tereten lift i parking prostor.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Se izdava trosoben stan vo Centar 300 MKD
Luxurious apartment for RENT in Center 157m2 0 MKD
KUKA NA VODNO SO DVOR 513m2 420 000 EUR
Odlicen nov deloven prostor vo Mida Kompleks 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации