Оглас од претпријатие Објавени: септ. 06 2021 11:46

Se izdava magacin od 100m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 06 11:46
Прегледи: 312
se iznajmuva 100m2 prizemen magacin so 4m visina, ima golema vrata za utovar-istovar , pristap za sleper, parking, ,so rabotna kancelarija ..
dopolnitelno moze da se iznajmat 40m2 na 1 kat so izlog kako kancelarija ili izlozben del
na glaven pat zlokukani-vlae -gorce
reon karpos -vizbegovo
Опис на линк

GRAMADA Agencija za nedviznosti

Posreduvame pri prodazba i izdavanje na stanben i deloven prostor no so posebno vnimanie na objekti za delovna namena
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Posreduvame pri prodazba i izdavanje na stanben i deloven prostor no so posebno vnimanie na objekti za delovna namena
bul.V.S.Bato 69 lokal 2 078260875 https://www.gramada.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации