Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA MAGACINSKI DELOVEN I PARKING PROSTOR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Mako Market 20 дек. 13:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Магацин
Се издава магацински, деловен и паркинг простор на фантастична локација – Шуто Оризари, веднаш до обиколница и на само 5 минути од центарот на градот (поранешниот царински склад на Макошпед).

Се изнајмува:
- Амбиентален – сув магацински простор
- Разладни комори од +2 ° до +8 °
- Разладни комори од -18 ° до -22 °
- Деловен – канцелариски простор
- Паркинг простор погоден за автомобили, камиони, автобуси, приколки..

Магацинот располага со:
- Рампа – Чуварница
- 24/7 видео надзор и физичко обезбедување
Дополнителни услуги:
- Водење компјутерска евиденција за стока;
- Утовар – Истовар;
- Сортирање на стока по налог;
- Стречирање на стока;
- Амбалажирање на стока;
- Услуги за мерење на стока (на вага од 2 тона) при прием;
- Услуги со вилушкар;

Повеќе информации на:
071 279 121 - Гоце
Mako Market
Мако Маркет е компанија за производство и дистрибуција на стока за широка потрошувачка. Таа постои на пазарот повеќе од 28 години. Компанијата дистрибуира интернационални брендови кои често се лидери на пазарот. Во 2002 година компанијата го произведе својот прв чоколаден крем, наречен Виена. Со тоа започна ново поглавје на компанијата, во кое произведувањето на сопствени брендови стана подеднакво важно, како и дистрибуцијата. Набргу потоа се родија и брендовите Тазе пуканки и Мое колаче, со 14 различни екстензии на колачиња и вафел производи. Освен сопствените брендови, Мако Маркет произведува и приватни трговски марки. Над 150 вработени работат низ повеке сектори на дистрибуција, производство, продажба, маркетинг и администрација со цел да ги постигнеме најдобрите резултати.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078376997
Mako Market
071 279 121
Leaflet
Mako Market

Mako Market

3 Огласи во продавницата
Inventar za prodavnica za sladoled 0 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar Skopje 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации