Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hala od 1300m2 vo Strumica

0 МКД

Се изнајмува од: Zvonko Terziev Вчера 00:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Простории
Магацин
Se izdava hala vo Strumica(vo samiot grad)-1300m2 i pomala600m2.Vo sklop na objektot ima i pomali magacini koi mozat da se koristat i dvorno mesto9000m2.Cena povolna..
Zvonko Terziev
076483306
Кон почеток