Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dyqan me qira dukan pod kirija

0 ЕУР

Се изнајмува од: Arian Ibraimi 27 окт. 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Простории
Магацин
Се издава деловен простор 180м2 и подрум под истиот со иста површина. Локалот се наоѓа во улица 159 бб (Улица кај Касарна Тетово). Локалот е нов и може и самите да се убедите од сликите а истиот може да го посетите на лице место во секое време.
Arian Ibraimi
071527415
Кон почеток