Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava magacinski i kancelariski prostor

Се изнајмува од: Ramo 24 јул. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Велес
Простории
Магацин
Издавам нов магацински и канцелариски простор. Вкупно 135м2 внатрешно и 100м2 надворешен простор. Внатрешниот простор е комплетно среден. Има трофазна струја и санитарии. Местото е погодно и за отварање на производствен погон. Се наоѓа 4 км од Велес.
Цена по договор. За повеќе информации контактирајте не на телефон 076355086 или 076355087.
Кон почеток