Објавени: ноем. 26 2022 08:08

Prodazba na delovni objekti

ЕУР

Објавени: ноем. 26 08:08
Прегледи: 177
Prodavam dve hali vo farmata vo selo Dihovo- Bitola...Tie se naogaat edna do druga i se na sam pat...povrsina 619m2 i 720m2
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации