Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava magacin 300m2 vo Frinko Bitola

0 ЕУР

Се продава од: Daniel 17 јан. 00:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Простории
Магацин
Издавам магацин со површина од 300 м2 во Фринко Битола. За подетални информации јавете се на 078488940
Leaflet
Кон почеток