Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Magacinski prostori vo Bogdanci

0 МКД

Се продава од: Kristijan Денес 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Магацин
Се издава магацински простор од 800m2, 600 m2 ,450 m2, 400 м2 и надворешен дел од 1600m2 на улица 11-ти Октомври во Богданци. Објектот е погоден за текстилна, прехранбена и друг вид на индустрија, а може да се користи и како магацин. Се издава потполно празен.
Цена по договор
Kristijan
071218341
Кон почеток