Објавени: ноем. 05 2022 08:31

Delovni objekti

Објавени: ноем. 05 08:31
Прегледи: 772
се продаваат деловни објекти
во с сопот.
1. 2x730 m2
2. 410 m2
3.460 m2
centralna klimatizacija i parno instalacija
вода и канализација
контакт
љупчо 071324102
зоран 070245052 ( вибер)Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации