Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Panorama Building 12 мај 13:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата

Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi 0 ЕУР
Razraboten biznis brend broj 1 vo bransata 0 МКД
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Presa za noze 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Простории
Магацин
se prodava deloven prostor/hala pogodna za povekje nameni vednas vseliva od 2500 kvadrati moze za mega market/soping centar/ salon za avtomobili/za proizvodstvo ili magacin za po detalni informacii javatese na tel
Panorama Building
Продажба на станови
Посетете ја нашата продавница
Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Прикажи на мапата
072232000
Panorama Building
072232000
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата
Friteza profesionalna 0 МКД
Presa za noze 0 ЕУР
Gotovi stanovi 0 МКД
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации