Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Magacin vo Vizbegovo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 14 септ. 10:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Nov stan sproti Klinicki 57m2 0 MKD
Odlicen stan so edna spalna 0 MKD
Odlicen stan na top lokacija vo Centar 0 MKD
Top kuka vo Kozle 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Простории
Магацин
Шифра 24772
Се продава магацински простор во Визбегово во близина на ДенМак и техничкиот ТИВ. Магацинот има вкупно 953м2, со корисна висина од 7,2м а истиот се состои од канцеларски простории со површина од околу 100м2, кујна, санитарен чвор и 8 комори за одржување на прехранбени производи. Има двокрилна врата на предниот дел од објектот со димензии 3м х 3м и клизна врата на задниот дел од објектот со димензии 1,5м х 3м. Магацинот е со челична конструкција со панелни плочи, алуминиумски прозори со термопан стакло, индустриски под и плочки. Дворното место според имотниот лист е со вкупна површина од 3414м2.
Цена 700.000 евра.
Контакт 071/271-271 и 071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
VERINA KOMPLEKS 4 SOBEN STAN VEDNAS VSELIV 0 MKD
4 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ SOBOREN HRAM 0 MKD
Stan vo Mida Kompleks so 1 spalna 0 MKD
Odlicen cetvorosoben stan na Vodno 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации