Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicen magacin vo Vizbegovo kaj New Star hotel

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 15 септ. 15:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Kozle 400 EUR
Odlicni stanovi vo Centar 48m2 29m2 51m2 0 MKD
Kancelarii na top lokacija vo Centar 0 MKD
DVOSOBEN STAN VO CENTAR 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Простории
Магацин
Шифра 24771
Се продава одличен магацински простор во близина на хотел Њу Стар во Визбегово, со челична конструкција со панелни плочи, алуминиумски прозори со термопан стакло, индустриски под и плочки. Магацинот има четири автоматски врати странично поставени за лесен пристап на камиони и шлепери. Истиот по имотен лист има 2121м2, со корисна висина на просторот од 5,5м и монтажна платформа од 1000м2 со максимална носивост од 300кг/1м2. Во склоп на магацинот има опремени административно-канцелариски простории од 140м2 на горното ниво со кујна и тоалети, а на приземното ниво за потребите на магацинските активности има уште додатни 70м2 канцелариски простории со кујна и тоалет. Има една централна врата за влез во магацинот и една централна врата за влез во административниот канцелариски дел. Дворното место е со површина од вкупно 5218м2 и поплочено со бекатонски плочки.
Цена 1.550.000 евра.
Контакт 071/271-271 и 071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Odlicen stan so 2 spalni pozadi Ramstor 500 EUR
Se izdava stan vo Debar Maalo 0 MKD
STAN VO VLAE OD 133M2 SO 3 SPALNI 0 MKD
Iznajmuvame stan vo blizina na Simpo Sv. Petka 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации