Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Magacin od 1500m2 plus 3000m2 plac vo Sutka

0 ЕУР

Се продава од: DEKO 04 мај 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Простории
Магацин
PRODAVAM MAGACIN SO KANCELARII 1500m2 I PLAC 3000m2 GRADEZNO SO IMOTEN LIST,MAGACINOT SE PRODAVA SO SE 2 KRANA KOMPLET,SE NAOGA PRED ZATVOROT VO SUTKA KAJ BENZINSKATA OKTA OD DESNA STRANA.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации