Оглас од претпријатие Објавени: апр. 22 2022 04:33

Magacinski i kancelariski prostor

Објавени: апр. 22 04:33
Прегледи: 810
Magacinski i kancelariski prostor.
Pogoden za uskladistuvanje,pogon i drugo

Magacin 900m2 so moznost + 200 m2+320+320

Kancelariski Moznost 200m2+320m2+320m2

Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации