Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Magacini vo Strumica

0 ЕУР

Се продава од: Георги 30 ноем. 13:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Простории
Магацин
Се продаваат 2 магацини од 300м2 и од 150м2 во Струмица, на ул. Маршал Тито 142, во кругот на старата памучна станица. За повеќе информации јавете се на 078 310 560 - Георги
Георги
 
078310560
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации